Czech Deutsch English
nic (1K)
 

PROVOZOVATEL: Hippoclub Lednice, s.r.o.

                                                 na adrese: Hlohovec, U Rybárny 352

                                          informace na recepci v penzionu

Rekondiční studio

Sestava 6 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí nabízí neuvěřitelné množství variant cvičení a tím se stává atraktivní pro všechny věkové skupiny. Deset rychlostních stupňů umožňuje vhodně kombinovat pasivní cvičení se svalovými kontrakcemi v různých délkách. Zařízení se tudíž dá využít jak na rehabilitaci, tak i v centrech zaměřených na cvičení a tvarování postavy. Pomocí pasivních a opakujících se isokinetických pohybů se svaly stávají pevnější a pružnější a dochází k výraznému tvarování postavy. Ze zdravotních přínosů je to především vyrovnání svalové disbalance, zlepšení držení těla a úprava krevní cirkulace.

Stomach Hip Trimmer

Napíná a zeštíhluje vaše břicho, boky, stehna, lýtka a zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na problematických partiích - hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí také proti celulitidě.

Tummy Toner

Napíná a zeštíhluje břicho, lýtka a stehna. Posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto rekondičního stolu je hladké a pevné břicho.

Circular - Rower

Víceúčelový rekondiční stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER (angl.) - veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR - zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní vaše napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxický látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.

Leg Toner

Zeštíhluje a tvaruje problematické partie nohy, boky a hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

Hip Waist Trimmer

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje také svaly pánevního dna.

Upper Body Toner

Zlepšuje celkové držení těla. Rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Tento rekondiční stůl účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

Ceník

Rekondiční stoly na posilování, protahování, formování postavy:

I hodina 100,- Kč
permanentka (10 vstupů - 10 hodin) 900,- Kč

První hodina na vyzkoušení zdarma !!!!

 

Cvičení na kardiotrenažerech:
běžící pás, stepper

½ hodiny 50,- Kč
permanentka (10 vstupů - 5 hodin) 400,- Kč

 

Provozní doba: po, st, pá 9.00 - 12.00, 15.30 - 20.00 hod.

721 572 918, 736 625 745

 
 
 
 
SVOPA | www.ivoxis.cz | 2015